Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért zsirosodik enyire a...

Miért zsirosodik enyire a hajam? Van valami sampon vagy házipraktika hogy ne legyen ilyen zsiros?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most a Rossmannos barackos-búzás Alterra sampont használom (ezt: [link] Balzsamnak pedig ezt: [link] fodrászkellékesben vettem, igaz 1 kg szóval jó sok. Kb 4 hete használom őket. Eddig 2 napig alig bírta a hajam, ma pl 5 napos és épp hogy elkezdett zsírosodni. Szóval bőven elég már heti 2 hajmosás, ráadásul, puha, selymes és fényes lett a hajam.
2013. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösziii, majd megvesszem :) mert már halottam erről a samponról, de nem voltam benne bisztos hogy tényleg használni fog :)
2013. máj. 22. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, de hajra válogatja. Amúgy jók a Serical-os pakolások, a Carottásat kifejezetten zsíros hajra ajánlották nekem, de a Frutta is jó.
2013. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alterrát ajánlom, én egy éve használom.

Eddig minden nap hajat kellett mosnom, de az alterrák beváltak. Most az érzékeny fejbőrre ami bevált de előtte a gránátalmásat jobban szerettem, csak sajna a fejbőröm nagyon érzékeny. (hidegbe) Most nyáron majd újra a gránátalmásat aloéval vagy mi volt az, fogom venni.

Jelenleg 2 napig nagyon szép a hajam, harmadik nap már kevésbé, de azért nem "gáz" szinten. 4. nap már nem vállalom fel, igaz, délutáni sport miatt fejbőröm is izzad szóval ez azért nem utolsó szempont hogy simán 4 napot kibír ha nem éri mindenféle. No de hát nem búrában élünk, és már csak a füstök miatt is meg kell mosnom. (buszmegbe dohányzók, szmog stb )

2013. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!