Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vállig érő hajból milyen...

Vállig érő hajból milyen könnyen készíthető hajakat lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Vállig ér nagyjából a hajam, picit rövidebb, és hát kínlódok, hogy mit csináljak vele, mert régen nagyon sokat vasaltam, és teljesen leégett.. Tehát vasalni nem szeretném, viszont ha hagyom magától megszáradni úgy néz ki, mint akinek a fejére raktak egy bokrot.. xD Ha megszárítom kb akkor is, sehogy nem áll, egyik fele hullámos másik oldalt egyenesszerű.. Nem tudom mit csináljak vele, valakinek valami tipp?..
2013. máj. 25. 18:47
 1/2 anonim válasza:
Nálam pontosan ez a helyzet. Fond be, tépesd meg.. :D Én előtte 4 évig vasaltam, és mikor levágtam, hamar megnőtt. Bármilyen egyenes lehet a hajad, ha elvan töredezve, akkor nem szép. Inkább legyen göndör, de egészséges. :) Gyorsabban megnő, és hosszú hajnál a göndör úgyis szebb.
2013. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs 3.49től.. így csatold fel a vizes hajad estére, és egyenes lesz.:) .. De egyébként egyet értek az előttem válaszolóval..:)
2013. máj. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!