Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám eldönteni, hogy...

Hogy tudnám eldönteni, hogy több hajam hullik, vagy csak úgy tűnik, ahogy egyre hosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Tudom, elég hülye kérdés.

Leírnám a problémámat, hosszú lesz, vége felé a lényeg!


3 éve nyáron levágattam a hajam kisfiúsra, de csúnya voltam, ezért befestettem szőkésbarnára. Lenőtt a hajam és nem volt kedvem festetni, ezért pár cm-sre vágattam. Elég zavaró volt hallgatni a buszmegállóban, hogy na ez most fiú-e vagy lány stb...de azért még egyszer levágattam (2 éve) hogy teljesen eltűnjön a szőke.

Na most jön a probléma. Nem igazán emlékszem, hogy a rövid hajam hullott volna. Nem maradt haj a kezemben öblítés után, nem dugult el a lefolyó stb.

Azóta növesztem, tavaly az alsó réteg vállig ért kb, mostanra ciciig. De tavaly nyár óta érzem, hogy hajmosás közben mindenemre ráragadnak a kihullott hajszálak, először annak tudtam be, hogy biztos mert hosszabb, azért tűnik úgy hogy egyre több hullik. De valóban ezért lenne?


18/L amúgy elég zsíros hajú, suliidőben 2 naponta mosom a hajam, most hogy elvonultam a külvilágtól 3 naponta, de így még több hullik. Kicsit gyengébbek lettek a hajszálaim tavalyhoz képest, de elég dúsnak tűnik. Rövid hajjal sörélesztőt szedtem minden nap jó sok ideig. Most szépségvitaminokat próbálgatok. Ja és tavaly óta 2x festettem magamnak és 3x fodrász.



2013. máj. 26. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell számolni a kihullott hajszálakat időnként, és látni fogod, ha egyre több potyog.
2013. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!