Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen házi arcpakolás...

Nektek milyen házi arcpakolás vált be pattanásos bőrre? (Nem volt pattanásos a bőröm de pár napja nagyon sok kijött és nem tudom eltüntetni)

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 20:50
 1/3 who i am ***** válasza:
Viccen kívül, nekem az vált be, hogy sima lanolinos szappannal mosakodom, utána pedig fele-fele arányban keverek ki vizet ecettel és azzal törlöm át az arcom. Fél óra elteltével, ha úgy érzem húzódik a bőröm, bekenem egy kis arckrémmel. Én nagyon sokat szenvedtem az arcommal, pedig már rég nem vagyok tini és nagyon sok pénzem rá ment mindenféle kenceficére, házi pakolásokra. Próbáld ki! :)
2013. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aspirines arcpakolás. 2 szem aspirin tablettát összetörök 2-3 csepp vízben feloldom egy kistálban majd keverek hozzá egy bolti arcpakolásból majd ezt viszem fel az arcomra kb tíz perc után mikor már látom hogy kezd száratni nedves vattakorongal körkörös mozdulatokkal elkezdem lemosni így nem csak az arcpakolást de a radírozást is letudom. Eredmény a pattanások pirossága eltünik másnapra pedig a méretük jóval csökken hamarabb mulnak el , nekem használ látványos segítség. Emelett a 100%os teafa olaj is előszokott itthon kerűlni pattanás kezelésre és az is szuperűl müködik.
2013. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

élesztő. egy nagyon pici vízzel v tejjel, h kenhető legyen.


vagy nagyon olcsó a Rejuvenál pakolás bioboltban, kb. 500 ft.

2013. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!