Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mellem körül elég sok a...

A mellem körül elég sok a szőr. Észrevettem hogy a barátomat ezt zavarja és engem is irritál, hogyan távolítsam el a szőröket?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy vagy lány?

Szőr vagy pihe?

Borotválni semennyire szerintem. Gyantázni kéne ha már muszáj.

Ha viszont pihe csak akkor ne tedd mert szépen "megerősödik". Valójában nem lesz erősebb csak több lesz az azonos időben aktív szőrszálak száma és többnek látszik. Hosszú idő alatt gyengül el.

Ha lány vagy és valóban szőrös a melkled, inkább dokihoz kéne fordulni mert az hormonzavar jele lehet.

Ha fiú vagy akkor LOL.

2008. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne borotváld. Gyantázd ha sok van, így lassabban nő majd vissza.
2008. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szemöldökcsipesszel kapkodd ki!
2008. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok , és inkább pihe de 3 erős szőr akad a mellemen mindkettőn.a gyantától nem lesz piros ?nem gyullad be ?
2008. jún. 19. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi, akkor valóban ne gyantázd! Azt a pár erősebb szálat húzd ki csipesszel és kész. :)
2008. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2008. jún. 19. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is van a mellbimbóm körül kb.8 szál. ezeket csak csipesszel szabad kiszedni,szedbe ne jusson gyntázni vagy borotválni!!!
2008. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 szőrszál nem számít soknak, szemöldökcsipesszel kirántod és kész, nekem is van néhány szál, borotválni nem szabad, se gyanta.
2008. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!