Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sok a hajam, milyen hajat...

Túl sok a hajam, milyen hajat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudom, jó nekem, örüljek, hogy ennyire sok hajam van, másnak meg 4-ed ennyi sincs, na majd ha 70 éves leszek, visszasírom stb... lapozzunk!

Nagyon sok hajam van, ami ráadásul nem szög egyenes, hanem enyhén hullámos, ha nem szárítom meg és magától szárad. A hajszárítóval beszárítva már nyoma sincs a hullámnak, viszont vattásodásra hajlamos, tehát ha pára éri, már szöszösödik, hullámosodik. Nekem kb akkor nem tűnik túl soknak, ha már mosni kell, szoval ha nincs összefogva, elég nagy a fejem a hajamtól. Amúgy ovális az arcom, magas homlok stb. Most elmentem a fodrászhoz, hogy csináljon cleopátra hajat, de valahogy ritkítsa meg, és elöl hosszabb legyen, mint hátul. Erre pont fordítva sikerült, ilyen idétlen apród frizurám lett és irtó tök fejem van tőle! A neten SEHOL nem találok olyan oldalt, hogy dús hajból hogyan lehet kevesebb hajat csinálni, csak fordítva, de azt dögivel. Hogyan hasson dúsabbnak a hajam. Én belemennék már a rövid hajba is, csak félek, hogy ha nem mutatok konkrét képet, akkor elcseszi a fodrász és fiús lesz, vagy rondán áll stb. Tudnátok segíteni? Esetleg konkrét képet, hogy ennyi haja volt valakinek és ilyen lett, mikor rövidre vágatta stb....????? Mert már csak képpel merek fodrászhoz menni, ja és rémálom, mert kb 3/4 óra, mire beszárítom, ráadásul még szar is lesz utána!!!


2013. máj. 27. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy jó minőségű egyenesítőt
2013. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egyenesítőm és azzal csak egy fokkal lesz jobb, nem beszélve arról, hogy a 3/4 óra helyett másfél órát venne igénybe. Mindenképp le akarom vágatni rövidre. CSak nem tudom, a nagyon sok hajból milyen rövid hajat érdemes...
2013. máj. 27. 15:09
 3/6 anonim válasza:
100%

Az egyik régi fodrászomat ajánlanám, aki az egyenes hajamat borotvával, igen borotvával ritkította ki, és alig maradt hajam. Ott is hagytam.

Egyébként a másik fodrászom le volt döbbenve mikor említettem neki a borotvát. Szerinte a borotva elvékonyítja a hajat, ezért csak nagyon dús haj vékonyítására alkalmas. Borotva helyett van ritkítóolló, az kíméletesebb.

Bár a fodrászom azt is mesélte, hogy valaki a hullámos hajából akart Victoria Beckham-es frizurát, tudod rövid és szögegyenes, de lebeszélte, mert hullámos hajból nem lehet.

Szerintem ha nagyon ki van ritkítva a hajad és egyenesítő terméket használsz + hajvasalót, akkor lehet egyenes hajú frizurád.

2013. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem borotvát használnak ...hanem direkt ilyen hajvágó pengét és szerintem az jó lenne neked
2013. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tényleg penge a pontos neve. Köszi, hogy kijavítottál.
2013. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen-igen. Nekem folyamatosan ilyeneket használnak a hajamhoz. Van is egy rokonom, aki fodrász, csak őt nehezen érem el, kb félévente. Na ő egyszer nagyon jól megritkította a hajamat, de úgy tudta csak, hogy megemelte a hajam és az alatta levő réteget megtépte pengével, majd megint egy réteg, aztán az alatt is, mondom, rengeteg a hajam. Nekem nem tudnának olyat csinálni, hogy alig marad hajam, mert én csak örülnék. Mikor úgy megritkított, hogy egy sparos vödör tele lett, akkor azt mondtam:

"Jajj de jó!!! KEVÉS A HAJAM!!!" Ő meg ott röhögött. De mondta, hogy az a baj, hogy szerinte ezt, amit most ő csinált, egy idegen fodrász NEM MERNÉ, mert tényleg NAGYON meg kellett tépjen ehhez.... hát majd most hétvégén meg fogom mondani a köv. fodrásznak, hogy az sose baj, ha túl sokat ritkít, és túl kevésnek fog látszani a hajam, mert én attól nem leszek ideges, viszont ha sok marad, attól annál inkább, úgyhogy hajrá!

2013. máj. 31. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!