Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumozás után fehér...

Szoláriumozás után fehér foltok lettek rajtam. Régen is jártam szoláriumba, de még soha nem volt ilyen problémám. Ami újat kipróbáltam, hogy krém helyett, testápolót használtam néha, attól van ez? Nizoral-samponnal kenegetem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Nizoral jó lesz, valószínűleg bőrgomba. Ha nem múlik, akkor keress fel egy orvost.

Ja és addig hanyagold a szolit és a napot, mert ha tényleg gomba, akkor fél évig láthatod a nyomait, ha ránapozol.

2013. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen foltjaim, régen naptól jött ki, most szolizok, és szoli után nekem is jobban látszik, majd egész elhalványul... volt, hogy jobban látszódott, ez változó, utánakerestem a neten mi lehet ez, napgomba vagy pigmenthiány... nem tudom :S
2013. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát nem tudom,az az érdekes,hogy régen is szoliztam és soha nem volt ilyen problémám. Nem tudom mitől jöhetett ki. Mondjuk már alig látszik egy kicsit a karomon, de jó lenne még szolizni az idén!
2013. máj. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!