Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyám miért nem engedi, hogy...

Anyám miért nem engedi, hogy epiláljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,2 éve borotválok,de akkor is ritkán,mert anya nem akar venni borotvát :/ mindegy,mondtam neki hogy saját pénzemen veszek epilátort és ezentúl nem kell pár használat után újat venni,sok évig használhatom...erre azt mondja,hogy NEM,vesz ezentúl borotvát,de nem fogok epilálni.emlitettem neki,hogy csak 3 hetente kellene szőrteleniteni,de őt akkor sem érdekli.mi kifogása van ellene?saját pénzem!
2013. máj. 27. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megveheted magadnak a tudta nélkül. Azért ezt ne tiltsa már meg. Utána szépen bekened bőrnyugtató krémmel és nem lesz semmi bajod tőle.
2013. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor inkább egyezzetek ki a gyantában.

Az epilátort nem ajánlom. 3 hétig a mesében sem tart szinte senkinek, és könnyen tele leszel gyulladt szőrtüszőkkel. Na meg nem is lesz sima a lábad. Na meg hangos is. Lábon kívül pedig azért elég magas fájdalomküszöb kell, hogy bírd használni. Meg ha sima eredményt akarsz, akkor utána át kell rajta menni még borotvával, szóval nem spórolod meg.

Esetleg kompromisszumként villanyborotva? :D

Mondjuk megkérdezhetnéd anyudat, hogy mi az indoka, hátha utána világosabb lenne mindenkinek a helyzet.

2013. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindenképp beszélek vele,de témát vált :/
2013. máj. 27. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt rááldoznád a zsebpénzedet, nem ártana kipróbálnod egyet. Nem mindenkinek a bőre bírja, ezenkívül nagyobb eséllyel nőlnek be kinövő szőrszálak. Lábszárra használnád?

Én a lányomat elvinném a kozmetikusomhoz (de minimum kikérném a tanácsát), hogy milyen szőrtelenítést javasolna. Illetve melyiket nem ellenzi ebben a korban :-)

2013. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a bőröm kiváló,a fájdalom meg sem kottyan,nem tántorit vissza,lábon,esetleg hónaljon használnám
2013. máj. 27. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!