Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedést serkentő tonik...

Hajnövekedést serkentő tonik használata?

Figyelt kérdés
Rendeltem az oriflame katalógusból egy hajnövekedést serkentő tonikot, azonban sem a terméken, sem a weben nem találtam használható információt a használatával kapcsolatban. Lehet buta kérdés, de a hajmosás legvégén kell az ilyesmit használni? Sampon, balzsam után? Ki kell öblíteni vagy ez benne maradhat a hajban? /illetve a fejbőrön mert ez oda való/
2013. máj. 27. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi sincsen ráírva? Rengeteg féle tonik van és mindegyiket másképp kell használni :S


Nekem volt bánfim és azt így kell használni:

A Bánfi hajszeszt hetente legalább egyszer, a samponnal megmosott nedves fejbőrbe alaposan be kell masszírozni, majd 20-40 perc múlva vízzel leöblíteni, samponnal ismét megmosni, és megszárítani.


Tehát le kellett mosni.


Viszont használtam már Herba Vita hajszeszt is, azt pedig hajmosás után kellett a fejbőrbe masszírozni és nem kellett kiöblíteni.


Vannak hajszeszek, amelyek zsírosítják a hajat Pl a Balea coffeines hajtonik (nagyon sok ismerősömnek zsírosodott tőle a hajad), tehát hajmosás előtt használják, mikor már zsíros a hajuk és utána megmossák.


Szerintem te is mosd ki utána a hajadból a tonikot.

2013. máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 alkalommal belemasszírozod a fejbőrödbe,hajmosás után.Valaki kiöblíti egy óra múlva valaki nem.Majd kitapasztalod hogy jobb.
2013. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Első: sajnos nincs ráírva semmi, az összetevőkön kivül!
2013. máj. 28. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!