Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sima vízzel szokott itt...

Sima vízzel szokott itt valaki arcot mosni? Kell ilyenkor is hidratálni?

Figyelt kérdés
Én kb 20 éve csak lemosókkal mosakodtam és most szeretnék váltani vegyszermentes és kíméletesebb tisztításra illetve hidratálásra.
2013. máj. 28. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szintén én is csak lemosókat használtam, utóbbi időben tiszta víz, ha nagyon zsírosnak érzem akko Dove krémszappan. hetente aloe verával is befújom. Jobb lett tőle a bőröm!
2013. máj. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem is nyugodtabbnak és üdébbnek néz ki az arcom így. :-)

2013. máj. 28. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:

én ha épp aznap este nem zuhanyzom (mert reggel tettem), akkor sima vízzel mosom meg az arcom, ha nem izzadtam meg napközben. de ez azért nem igazán tisztít. utána krémezem az arcom.


ajánlom figyelmedbe a natúr kozmetikumokat, és a házi készítésű natúr szappanokat, ami csak növényi összetevőket tartalmaz, azzal pl bátran moshatod az arcod, utána hidratálni se kell feltétlen. de egy jó krém sosem árt!

2013. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A víz nem oldja a faggyút a bőrről válassz kíméletes szappant és utána jöhet a hidratáló.
2013. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, de a faggyút se véletlen termeli a bőr és ha folyton lemosogatod tonikokkal, akkor egyre többet fog termelni a bőr...
2013. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már kb 3 napja csak vízzel mosom az arcom reggel-este és nagyon vékonyan fluidos hidratálóval bekenem. Simább îgy a bőröm mint amikor lemosóval mosom és jóval többet kell visszahidratálni. Kombinált a bőrtipusom, vagyis az orr-homlok-áll részen picit szokott fényleni.
2013. máj. 29. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
inkább natúrszappan...az ilyen dove meg baba szarokat meg felejtse el mindenki, a jó az olivia, az alora natura, a kecsketejszappanok, emanufaktura, stb...
2013. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Alverde szappan is jó?
2013. máj. 29. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem az alverde az a középkategória: van jobb, de az már jó:) Amúgy ugyanazon az áron kb a yamunák is jók, pl a körömvirágos:D
2013. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!