Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használta már a Kallos...

Valaki használta már a Kallos kék hajfestékét? Ha igen milyen színt ért el vele?

Figyelt kérdés
Erre a termékre gondolok: [link]

2013. máj. 28. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Valóban olyan színt lehet elérni vele mint a képen? A lila is érdekelne..a kallosban annyira nem bízom, nemrég lett azzal festve egyszerű barna, és semmilyen változást nem értem el vele..
2013. máj. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én azt az olcsó Kallost használom,és jó.Olyan színre fest,amilyet igér.Más fajtákkal megjártam,nem olyan színű lett,amit mutatott.
2013. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Áh köszi ennek barátnőm örülni fog nem tudtam van kallosba is,majd bekeverem neki a kékesfeketével,biztos intenzívebb lesz tőle.:)

Amúgy ez csak mixton természetesen,bekeverheted szőkébe,feketébe,barnába aminek olyan árnyalatot akarsz mint a kék.

2013. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És amúgy mennyire tartós? Mert eddig ilyet használtam: [link] És ez 2hétig tart.

De amúgy ez egy jó hír hogy akkor jó ez a festék:3 Én amúgy bízom a Kallos termékekben, rengeteg terméket használok tőlük, de ezt még nem használtam.:) 3 szőkítés után a hajam teljesen meghalt, és a Latte hajpakolót használtam, és nagyon durván helyrehozta, eltűnt a gumis hatása.

2013. máj. 28. 17:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondom hogy nem festék hanem mixton. Hajfestékbe illetve színezőbe keverhető csak,magában nem lehet használni. Arra jó ha valaki szőkébe keveri akkor kékes lesz a haja,ha feketébe kékesfekete stb.
2013. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Őőő ez nem a mixton változata, ezt nem kell keverni másfajta festékkel, csak oxidálószerrel. Ez kontraszt hajfesték.
2013. máj. 28. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg mixton, nézd meg a színskálát, ott írja is ezeknél a színeknél, hogy mixton..
2013. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah hopp, a színskálát nem is figyeltem. ElnézéstXD
2013. máj. 29. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!