Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen jó lesz nekem ez a...

14 évesen jó lesz nekem ez a hidratáló?

Figyelt kérdés

Nincs nagyon pénzem drágábbra (most akciós) a bőröm nem nagyon pattanásos,nagyon figyelek a bőrtisztításra,a bőröm normál-picit zsírosodik...

[link]


2013. máj. 28. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy a mai 14 évesek ennyire kényesek? Most komolyan minek neked még hidratáló? Ha nem problémás a bőröd akkor teljesen felesleges.. És mellékesen megjegyzem ez a krém ránctalanító.. És most ne érts félre, nem bántásból írtam, de pont azzal teszed tönkre a bőrödet, hogy minden sz@rt rákensz, utána meg csodálkozol, hogy 10 évvel hamarabb elkezdesz ráncosodni.. És ezt nekem bőrgyógyász mondta..
2013. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oriflame Pure Nature termékcsaládból a teafás, rozmaringos szerintem megoldaná a problémáidat.
2013. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem más kéne pl az alverde pasiknak kitalált mattító krémje, na az nagyon jó, ne ijedj meg tőle és kb 1000ft
2013. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!