Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lett ekkora divat az...

Mitől lett ekkora divat az ombre haj?

Figyelt kérdés
Szerintem ocsmány.xD

#divat #Ombre #színátmenetes haj
2013. máj. 28. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Elég sok ocsmány dolog trendi...
2013. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Külföldön már pár éve divat, kissé lemaradva (mint mindig minden) hozzánk is elért. Egyébként szerintem is undorító.
2013. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
csatlakozom, szerintem is egy okádék
2013. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az mi?
2013. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Mi is az pontosan?

Mert google ilyesmit ad:

[link]

ebbe meg nem tudom mi a nemjó.

2013. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..:D Odáig értem, hogy külföldről jön meg 'menő' meg minden.. Meg a leborotvált haj is.. De szerintem az olyan ember beteg akinek ez tetszhet.. A leborotvált haj még mondjuk el is megy ha az egyénnek olyan a stílusa.. De egy hellokittys rózsaszín csajszinak igencsak ocsmányul néz ki.... Fura a divat manapság.O.O
2013. máj. 28. 21:52
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Jaja, külföldről vettük át, pár hírességnek ombre frizurája van.

Amúgy szerintem vannak szép ombre hajak, de jópáran azt hiszik, hogy ha hagyják lenőni a hajfestéket,akkor az már ombre.. :D Undorító !!!

2013. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát az a lényege elméletbe, hogy "színátmenetes" a haj.. magyarul az alja világos a teteje sötét.
2013. máj. 28. 21:53
 9/19 anonim ***** válasza:

jaa értem. ja nekem se tetszik ha festett. meg amúgyse nagyon:D


majd akkor leszsz.rvilág ha ez lesz a divatos itt is:

[link]

2013. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerintem egyedül a színes néz ki jól. Mondjuk ha valakinek felül fekete, az aljába meg vmi extrémebb szín.. De abból is rengeteg ocsmány van.. Amúgy néztem a linket. Az a csaj úgy néz ki, mint egy ufo....xD Meg az a szemöldök O.o...
2013. máj. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!