Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőkék segítenetek?

Festett szőkék segítenetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig kétszer volt befestve az eredetileg kozepszoke es sotetszoke kozti hajam garnier color naturals extra világos hamvasszokejevel. Szep szinu de olyan 2 arnyalattal világosabbat akartam. A festek szerintem eleg gyorsan kopik 2 het utan alig marad valami a hajamon. Kérdésem, hogy mi lennne ha miutan kellőkeppen kifakult ramennek a garnier color sensation e0 kiszokitovel es utana festenem a hamvassal? Lehez belőle valami baj? Egyébként masik problemam hogy hiaba vettem 4 hajfesteket a fél meteres hajamra es kentem be nagyon alaposan a veget is az szinte be sem fogta.
2013. máj. 30. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valahol sötétebb akkor először oda kell kenni a festéket mindig.

Azt sem értem miért Garniert használsz, mikor fodrászkellékesben professzionális festékeket is találsz olcsóbban. Azok tartósabbak, és ha erős oxit veszel hozzá akkor tuti jól világosít, mert nagyrészt azon múlik. Na meg van világosító semleges szín, azt sem árt keverni a festékbe ha nagyon világosat akarsz.

2013. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szőkitővel elvileg ki kellene világositania. nem tudom ez, amit te irtál milyen, nem próbáltam.
2013. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!