Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan henna festék, ami...

Van olyan henna festék, ami pár hajmosás után teljesen kikopik, és a hajam újra olyan színű lesz, mint eredetileg?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van, és tartósan befesteni nem szeretném, elégedett vagyok a színével, de nyáron puszta kíváncsiságból ki szeretném próbálni hogy hogy áll nekem valami más árnyalat, pl fekete, vagy sötétvörös. (azt hallottam, hogy a henna nem károsítja a hajat)

és fontos lenne hogy tényleg kikopjon néhány mosás után.



2013. máj. 30. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A henna egy indiai növény, ami CSAK VÖRÖSRE fest. Amit más színnel adnak el neked az ámítás. És nem kopik ki, csak LENŐ.

2 éve festem vele a hajam, így tudom mit beszélek. :)

2013. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy mi a henna, de én úgy tudtam hogy nem csak vörösre lehet vele festeni...ezek szerint nem.
2013. máj. 30. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


1. vagyok ezt olvasd el.


Van, hogy pl indigót adnak hozzá, így elérnek sötétbarna vagy fekete hajat, de ilyenkor az indigó pár mosás után kikopik és marad a vörös. Henna nélkül pedig az indigó nem festi be a hajat. Tehát így is vörös lesz a végeredmény és a henna csak lenő. De olvasd el amit küldtem.

2013. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, itt tényleg leírnak mindent :)

de akkor én le is teszek a hennával való festésről, csak azért akartam kipróbálni mert azt hittem bizonyos szempontból úgy működik mint egy színező...befestem-színes-megmosom-eltűnik. Ebből is látszik hogy nem vagyok túl jártas a témában :D

2013. máj. 30. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:

szívesen, örülök, hogy hasznos voltam :)

Az én hajam vége több mint 1 éve nem volt vele festve és előtte is csak kétszer és még mindig vakító vörös :D (csak a tövét festem mert macerás), tehát még csak nem is fakul :D

2013. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

attól függ milyen márkájút használsz illetve színezőt vagy rendes hajfestéket. ugyanis mind a kettő van hennából. én Classic Henna hajszínezőt használok már jó ideje most próbálom ki belőle a harmadik színt. tapasztalatom szerint nem kopik ki teljesen a hajból, inkább csak fakul.nem lesz ronda lenövés mint a hajfestéknél ,de az eredeti hajszínedet csak akkor kapod vissza ha lenöveszted a hennás hajad...viszont szerintem nagyon szép vöröses árnyalatot ad, van belőle több szín is (és azok is hennából vannak). nagyon sötét barnát ,illetve feketét csak akkor tudsz elérni ha indigóval kevered.

Nekem eddig az összes szín tetszett amit használtam ,csak egy idő után meguntam és valami más kellett :D

2013. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A henna az henna, ebből nincs árnyalat vagy színező/festék. Ez egy növény értsétek már meg végre. A henna Color/Classic meg ezek "henna hozzáadásával készült FESTÉK"...a henna egy olyan növény, ami nem kopik ki magától, tuti mert az én hajam vége már 2 éve nem volt festve és tökéletesen ugyanolyan színű.

Vannak bizony indigóval/amlával kevert változatai, de ha igazi növényből készültek, akkor nem tudnak kikopni. a kopik, magyarul színezőként van eladva, akkor meg nincs sok köze az igazihoz.

2013. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fesd be krepp papírral :D nekem azzal van xD
2013. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!