SOS! Mit tegyek? :-/

Figyelt kérdés

Az utóbbi hajmosásnál vékonyabb tincsekben jött ki a hajam ,nem értem mitől lehet...

előtte való héten kezdtem el Revalidot szedni és Bánfi hajhullás elleni samponnal mosni a hajam ,de így vagy 3x annyi hajam jön ki mint azelőtt

Két héten beül póthaj lesz feltéve hőillesztéssel és félek ha így folytatódik hamar kifog hullani :s

Mit tegyek?



2013. máj. 30. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is elmennék orvoshoz. Ha ennyire hullik, annak valamilyen komolyabb oka lehet, akár belső szervekkel kapcsolatosan is.

Ha kiderült, hogy nem ez a baj, akkor megnézetném, vannak helyek, ahol sokszoros nagyításban meg tudják nézni a hajhagymák állapotát, ide előre be kell jelentkezni.

Mindenesetre én addig hagynám ezt a póthajas dolgot.

2013. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja gyulladási folyamat is,de lehet,hogy most vált a hajad.
2013. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsen lyukas fogad? Nekem is volt ilyen nyáron, nagyon megijedtem, de 2 hát múlva csökkent a hajhullás, sok hajam kihullott. Használj Bánfi hajszeszt is. Menj el fogorvoshoz, vér vételre.
2013. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt egy pár lyukas fogam ,nem rég lett betömve az összes

de viszont vas hiányos vagyok ,lehet valami köze hozzá?

2013. máj. 31. 08:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogak voltak a bűnösök. Én bio karotint szedtem amikor hullott a hajam.
2013. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!