Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti jártok fodrászhoz? Ha igen.

Ti jártok fodrászhoz? Ha igen.

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen gyakran és mennyit költötök egy alkalommal nála? Milyen szolgáltatást vesztek igénybe? (mosás, vágás, festés, melír, berakás?)

Ha nem, akkor ki csinálja a hajatokat? Milyen gyakran és mit?


2013. máj. 30. 13:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A múlt héten levágtam magamnak a hajam, mondván, nem lehet olyan nehéz. Hát ne tudd meg, milyen ronda lett. Még szerencse, hogy gyesen vagyok, így nem sokan látják.

Én 2 havonta szoktam járni, de most nem voltam már tavaly augusztus óta és zavart, hogy nagyon hosszú, ilyenre szoktam vágatni: [link]

1500 ft szokott lenni.

De most semmi időm nem volt elmenni, ezért lecsaptam a végeit. De 2-3 héten belül csak eljutok. :) Már most muszáj. :)

2013. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Évente egyszer járok fodrászhoz,megmossa,és megritkitja kicsit,mert nagyon dús.

Egyébként párom festi a hajamat kb havonta,férfi léttére nagyon szépen be tudja (és nem keni össze úgy a bőröm mint a fodrász).,pedig majdnem derékig ér a hajam.

2013. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én 2 hetente járok mert,nagyon gyorsan nő és olyan hajat "hordok" éppen amihez csak rövid haj a jó.De én jobban is szeretem a rövid hajat.Én vidéki vagyok nem tudom Ti merre laktok nekem 700 forint szokott lenni úgyhogy adok egy 100-as borravalót!:D
2013. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Évente kétszer, mosás gyógyvágás, 1500ftért. Ja és kb havonta 1x de akkor csak beugrok a frufrut levágatni, de azért nem kér pénzt. :-)
2013. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Évente 2-3 alkalommal. Mosás és a töredezett végektől való megszabadulás a cél általában és 2500-3000 huf-ba kerül.
2013. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem járok. Magamnak minden hónapban levágom a végét egyenesre, eddig még sosem rontottam el. Mondjuk ha nem sikerülne pont hajszálegyenesre, az se látszana, mert nagyon hullámos a hajam. Fenék alá ér, így könnyű levágni, mert jól előre tudom húzni.

Nagyjából 8 éve voltam utoljára fodrásznál, akkor 5 cm helyett amit kértem, levágott legalább 15-öt, azóta nem voltam. Kísérőként sokszor mentem el barátokkal, rokonokkal, de mindegyik fodrász elég durván bánt a hajukkal, dörzsölte vizesen a tenyere között, tépte a fésűvel mint az állat, stb. Egy nagyon hosszú hajjal meg tényleg kíméletesnek kell lenni, mert könnyen sérül. Emiatt sem járok, mert a legtöbb fodrász nincs ilyenre kiképezve. xD

2013. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Évente kétszer fodrász vágja és kétszer én. Tehát összesen 4 alkalommal, azaz 3 havonta van vágva. Én is le tudom vágni a végét, de azért a fodrászra bízom a fazonvágást meg az oldalfrufrut :D + nő vagyok és ennyi kényeztetést megérdemlek :)

Fodrásznál: mosás, vágás, formázás. kb 3000 ft :)

2013. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

kéthavonta festés az eredeti barna színére, félévente vágatok pár centit, ez mindig ötezerbe kerül, akkor is ha vágatok, akkor is ha nem, érdekes.

Természetesen mindig mosással és beszárítással.

2013. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én olyan szerencsés vagyok, hogy a párom fodrász :) Nem kell érte fizetnem és pontosan azt csinálja, amit kérek tőle.

Jelenleg növesztem a hajam. Természetesség híve vagyok, nem festem, melíroztatom.. stb. 3 havonta szoktunk 2 centit vágni a hajamból, majd hajszárítóval szépen beszárítja.


21/L

2013. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ha hímneműek véleményére is kíváncsi vagy, akkor kb havonta, ha jól emlékszem 1200 ft-ért vágja pár kb 2 centisre.
2013. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!