Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnik rövidnek a hajam...

Miért tűnik rövidnek a hajam akkor is, ha hosszú?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és lány. Egész életemben a hajamat növesztettem, hol meguntam és levágattam (vállig érőnél sosem volt rövidebb), hol növesztettem, de sosem nőtt meg olyan hosszúra, mint szerettem volna. Egy évvel ezelőtt a vállam alá ért most viszont jóval hosszabb, már a mellem alá ér, mégis ha látok egy lányt, akinek nálam rövidebb haja van úgy tűnik, mintha sokkal hosszabb lenne neki, mint nekem. Valamelyik nap is irigyeltem egy csajt a boltban, mire párom felvilágosított, hogy az enyém hosszabb. Azért tűnik nekem rövidebbnek, mert elöl meg van szedve és nem látom hátulról, csak elölről? Annyira szeretnék hosszú hajat, mindig a fenékig érő haj volt az álmom. :/

2013. máj. 30. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Az sem mindegy, hogy milyen az alkatod, ill. milyen annak, akit éppen irigyelsz...lehet, hogy te 180 cm vagy, széles háttal, ő meg 142 cm és egy csík. Amúgy valószínűleg tényleg nem látod hátulról magad, mikor épp mást nézel. És van, akinek nem tud hosszabbra nőni a haja egy bizonyos hossznál. Azért ez nem olyan nagy tragédia...
2013. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok és vékony a hátam, meg a vállam. :D Nekem tud nőni a hajam, mert ha hagyom akkor nagyon sokat nő nagyon hamar, csak legtöbbször jön egy kattanás és lecsapatom mellig érőre. :S De most kitartok, még akkor is, ha éjszakánként megfojt a nyakamra tekeredő haj és szegény párom akarata ellenére elfogyaszt napi pár hajszálat :D Főleg mikor alszik xd
2013. máj. 30. 20:05
 3/13 anonim ***** válasza:
hajnorexiás vagy.
2013. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az lehet :D
2013. máj. 30. 20:50
 5/13 anonim ***** válasza:
biztos. nekem a derekamon túl van már... de még mindig rövidnek látom. :)
2013. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen :D :D :D Üdv a klubban. :D Igazából 8 cm kellene, hogy a derekamig érjen (az előbb mértem le xd). :D
2013. máj. 30. 21:06
 7/13 anonim válasza:
Csak attól van, hogy elöl megszedeted. Én is pont így vagyok vele, mindig rövidnek látom emiatt. :)
2013. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is rövidnek látom, főleg, amikor hullámos. egy időben meg voltam győződve, hogy kb a negyed kihullott. aztán amikor kérdezik az emberek, hogy igazi e megnyugszom. nyugi, csak te látod így, biztos szép hajad van:)
2013. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is meg vagyok győződve róla, hogy a fele kihullott, de senkinek sem tűnik fel és mki azt mondja, hogy hü*e vagyok :D
2013. máj. 31. 01:14
 10/13 anonim ***** válasza:
velem is szokott ez lenni :D aztán látok róla egy képet, és akkor megnézem, hogy jaaa. mert én egy csomószor úgy érzem, hogy csak vállig érő, közben már a mellem közepéig ér :D
2013. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!