Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg sokan vannak akik nem...

Tényleg sokan vannak akik nem fésülik a hajukat? És akkor hogyhogy nem kócolodik össze?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs akinek nem kócolódik össze ha nem fésüli.
2013. máj. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még ha a kezével is de biztos megfésüli.
2013. máj. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, illetve csak hajmosás előtt és után fésüvel. Dús hajam van és amíg kifésülöm kijön a fele, kézzel sem soktam hozzányúlni. Senki nem mondaná meg, hogy nem csinálok vele semmit, így sztem fölösleges vele szenvedni. Nyílván hogyha "belenyúlnának" senki nem tudná végighúzni a kezét benne, mert valamilyen szinten össze van kócolódva, de ez kívülről egyáltalán nem látszik. Hosszú hajam van amúgy, majdnem derékig érő.
2013. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a göndör-hullámos hajúaknak célszerű csak hajmosáskor fésülködni, én is ezt csinálom.
2013. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a göndör hajat nem szokás fésülni, mert akkor kazal lesz, de az egyenes haj gubancolódik, azt muszáj, különben később szenvedés lesz kibontani, tincsekbe ragad, gubancolódik.
2013. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csal vizesen fésülöm. Na jó, néha akkor se. :D

Kócosnak meg mindig kócos, ha fésülöm, ha nem. Oviban is erről voltam híres. :D De ha megfésülöm, sokkal rosszabb, mint előtte, mert száll össze-vissza (hiába az ionizációs szárító, meg vaddisznósörte kefe, meg ilyen-olyan kence), aztán kusza lesz. Ha nem nagyon piszkálom, akkor inkább a dögösen kócos stílusra hajaz, és nem a "megcsapott a villám" fazonra. :)

2013. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sokak szerint luxus, de majdnem 10 éve majdnem minden hajmosás után használok legalább egy olcsóbb de jó minőségű hajbalzsamot... Azelőtt nekem is mosás után a fele hajam kitépésével bírtam csak kifésülni, szárítás után pedig repült, de mióta hajbalzsamot használok azóta semmi ilyesmi... vagyis nemrég egy alkalommal nem volt kéznél balzsam és fájó és repülős vége lett a hajmosásnak. amugy sima hajam van és könnyen fésülhető. :)
2013. szept. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!