Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek, hogy tudnák...

Szerintetek, hogy tudnák venni Magyarországról póthajat, úgy, hogy Angliában élek (biztonságosan)?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy itt nagyon drágák,plusz nincs is olyan hosszú mint otthon. Felrakatni feltudnám,mert él itt kint egy nagyon ügyes fodrász ismerősöm,de egyszerűen sehonnan nem tudok szerezni itt kint hajat. Van egy kettő magyar fodrász szalon,de ott is dettó ugyan ez a helyzet,nem olyan hosszúk,de drágák. Magyarországon a vaterától kezdve a hajkerig, 20.000 Ft ból meglenne. Egy haj kertől már rendeltem előrefizettem,és azóta sem jött meg a haj. Ebayen szinte mind csatos,ami pedig nem, az mind 100 font felett van. Van valami ötletetek vagy tippetek?

2013. jún. 1. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom van itt élő ismerősöd, kérd meg, hogy vegye meg, és postázza el neked.

(De olcsó húsnak híg a leve, amit annyiért kapsz és még hosszú is, az a legigénytelenebb mű gagyi, amivel még egy vakot sem tudnál meggyőzni kb. Előre szólok, ha egy kicsit is igényes vagy, akkor nagy csalódás lesz élőben meglátni. Inkább spórolj, de ha már póthajat akarsz, nézzen ki valahogy. Nem olcsó móka,viszont nem is létszükséglet. :D)

2013. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háromszor volt európai póthajam,fekete 70 cm. 80 ezret fizettem ki a hajjal felrakással,és az össze vágással együtt. Igértek fűt fát,évekig bírja stb.stb. Még is 3 hónap után mikor leszedettem,és vissza szerettem volna rakatni újabbat kellett vásárolni,meg tört a vége kihullott (varratás) stb. Ezt harmadjára már kicsit meguntam. Azt mondanom sem kell,hogy nem egy két hajápolót próbáltam,szilikonos hajvég ápolót,több ezer forintért olyan fejű fésűt vásároltam ami a legkevésbé roncsolja a póthajat.Sok módszert kipróbáltam,gyűrűzés, tincsenként jött ki,hőillesztés, szintén. Két hetente 50-60 tinccsel mentem vissza a fodrászomhoz,aki egyébként hajhosszabbító mester! (Rengeteg ok levele van stb.) Meguntuk és azt mondta próbáljuk ki a varrást. Ami egyébként szerintem az én hajamnak a legjobb az összes közül. Tehát nem mondanám,hogy nincs tapasztalatom a témában,vagy éppen "igénytelen vagyok" vagy spórolok rajta.De elég drága mulatság 3 havonta európai tresszelt hajat venni, akkor inkább veszek 20.000 ért indiait ami erősebb és vastagabb szálú. Köszönöm a választ de nem ebben kértem tanácsot. Ja és már akkor azt is szeretném leírni,hogy kb. 3 hónapja nincs póthajam, használtam már ricinustól kezdve a drága drogériás cuccokig mindent,(ha ritkán kivasalom vagy megszárítom hővédő sprét)de nem nő a hajam évek óta semmit.
2013. jún. 2. 04:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Csatosat pedig nem szeretnék,mert szerintem pont az a műanyag,gagyi. Vasalásnál megolvad.
2013. jún. 2. 04:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!