Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajhosszabítá...

Melyik a legjobb hajhosszabítási módszer?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem vágod le és megnöveszted, ennél jobb nincs, nekem is így lett derékig érő, ráadásul én fiú vagyok :P
2008. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajnövesztő ampullák!
2008. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a varrásra és a tincsesre gondolsz. Nekem varrva van, megvan ennek is az előnye és a hátránya egyaránt. Nagyon szép dús, meg is lehet szokni, de elég furi, hogy ott vannak a sorok a fejemen. Pláne mikor ismerkedem pasival és odanyúl...A keratinos módszert láttam, nem próbáltam. A fodrinál láttam, hogy mikor fésülte a fodri a csaj tincses haját, a tincsek szépen potyogtak. A tresszelt haj kevésbé hullik, a tincsest hamar elhagyják a lányok és akkor oda van a fele. Szóval a varrás talán jobb. Én ki fogom próbálni fejtetőn a tincses dúsítást is.
2008. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első írónak köszi, de van egy hossz ami után már nem nő a hajam, ez genetikai, na meg a túlzott igénybevétel.
2008. jún. 20. 15:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyik volt osztálytársamnak varrva volt a haja, de gyakran kilátszott és nem volt vmi túl szép látvány, de az a legkimélőbb módszer. Hallottam már én is h tincsesnél potyog..de kipróbálnám ezt a kreatinos hőillesztést, csak fogalmam sincs honnan tudjam , hogy megfelelő a haj illetve a fodrász elég ügyes e !???
2008. jún. 20. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:

A keratinos a tincses hosszabítás. A hajtincsek keratinnal vannak összefogva és illesztve a saját hajhoz. Tulajdonképpen a keratin olyan, mint a gyanta. Szóval ez potyog. A varrás nem látszik, nem szabad látszania! Azt hogy melyik fodri milyen ügyes, háááát... Érdeklődj, avgy próbáld ki, mást nem tudok.

Ja, én írtam az előző választ is.

2008. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én kipróbáltam az afro frizurát,olyan hosszú lesz,amilyet szeretnél de nem mindenkinek áll jól!
2008. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!