Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akarok vásárolni hajvágóg...

Most akarok vásárolni hajvágógépet. Remingtont szeretnék venni, de nem mindenáron. Van valakinek ezekkel kapcsolatban tapasztalata: HC5015 vagy HC5350?

Figyelt kérdés
Esetleg ha tudtok ajánlani más jó minőségű hajvágót,akinek bevált valamelyik, örülnék neki.

2013. jún. 1. 17:51
 1/3 anonim válasza:
Nekem most a HC5015 van kb 2 éve sz.-tem jó minőségű az árához képest erős kis gép,annyi hogy pengecsúsztatókarja nincs neki,bár én papucs nélkül használom,szépen,egyenletesen,könnyen nyír,nem húz,nem kell olajozni sem.Régebben egy Rowenta TN1014-em volt az is nagyon jó,8éves még mindig jól működik,még a borostával is elbánik a mai napig.
2013. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod!
2013. jún. 26. 21:54
 3/3 anonim válasza:
Én máma vettem egy Remington hc5030 hajvágógépet, csak ennek volt 3 év garanciája. Az üzletben azt mondták, hogy az eggyik legjobb márka. Remélem hogy nem csalodom benne.
2014. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!