Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az igaz, hogy szolizás előtt...

Az igaz, hogy szolizás előtt jó hogyha lezuhanyzok és bekenem magam testápolóval? Jobban fog a testápolótól?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam.
2008. jún. 19. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
neeeeeem, be ne kend magad semmivel!!!!! semmit ne tegyél a bőrödre, bár én a zuhanyzás után is várnék min félórát...sminket szedd le, semmit ne kenj a bőrödre, parfüm nuku...és utána is még 1 óráig mellőzd ezeket! ez fontos!!!
2008. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
anyum is úgy jár szoliba h betestápolózza magát..akkor nem ér semmit?:(
2008. jún. 21. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Max. szoli előtti speciális krémet kenj fel. Azok segitik a barnulást.
2008. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én inkább utánna fürdök de csak fél órára rá,nem találom fontosnak előtte fürdeni,hacsak nem vagy olyan nagyon koszos,én munkából jövet megyek szolizni,a tested természetesen "zsiros"olyankor,nekem ez jött be,de ki hogy ...
2008. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!