Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos a bőröm!...

Nagyon pattanásos a bőröm! Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Naggyon zavar! (lány vagyok)
2008. jún. 19. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan fogamzásgátló tabik amik ezt elmúlasztják(a magas hormontaralom miatt-->asszem azért) De elmúlnak az tuti. Egyik bnőm is oan volt és mostanra már szépen letisztult az arca, háta..
2008. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az előző válaszolónak részben van igaza, van rá fog.gátló de nem a magas hormontartalom miatt hat a bőrre kedvezően! Hanem ezért mert ösztrogént tartalmaz. Én mosz kaptam Yasminelle-t az orvosomtól főleg fog.gátlásra,de a patikra is. Ennek a legalacsonyabb a hormontartalma.

De próbálkozz előbb a bőrgyógyásznál....mert lehet ő hormon nélkül is tud adni valami hatásosat! (Bár nem tudom, hány éves vagy...)

2008. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez a bajom sajna:( sőt nekem nem is inkább pattijaim hanem ilyen piros pöttyeim vannak ami nem is igazán pattanás:(most irattam fog.gátlot és is yasminelle-t kaptam. remélem használni fog és szép lesz az arcom vagy javul
2008. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
MINDENKÉPPEN MENJ EL BŐRGYÓGYÁSZHOZ!!! Nekem is ez volt a bajom 16-17 évesen, kentem rá mindenféle kencét és nem javult. Kiderült, hogy bőrbetegségem van. Az orvos Roacuttan nevű gyógyszert írt fel, kb. 1,5 évig szedtem. Nem mondom, hogy tökéletes lett a bőröm, de ahhoz képest, hogy milyen volt, most elég jó. Azóta nem volt nagy gyulladt pattanásom.
2008. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok még csak!!

és naggyon köszönöm az eddigi tanácsokat!!!:P

2008. jún. 21. 12:29
 6/6 anonim válasza:
86%
én is 16 vagyok és már sokminden szart kipróbáltam, de azt sztem az a tuti, ha néhanapján elmész kozmetikushoz. Ő kitisztítja az arcod és utána egy darabig szép is.
2008. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!