Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az önbarnitó krémek tartós...

Az önbarnitó krémek tartós barnaságot biztositanak? Meik a legjobb fajta önbarnitó amitől nem foltos, hanem tényleg barna lesz az ember?

Figyelt kérdés

Aki jártas az ilyenekben létszi írja le mi a tapasztalata ezekkel a krémekkel kapcsolatban? és hogy,hogy ajánlatos használni vagy meik termék a leghasznosabb!? :)

A válaszokat előrre is köszönöm :)


2008. jún. 19. 16:51
 1/4 anonim válasza:
100%
Sajnos ezeknek a krémeknek az a hátrányuk, hogy rendszeressen kell öket használni, mert ha nem, akkor foltosodás lép fel. Én éppen ezért nem kenek a fehér bőrőmre semmit sem.
2008. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éve barnítom magam, mert a szoli öregít. A DM önbarnítót használom úgy, hogy fürdőrózsával alaposan átdörzsölöm a testem (ez a radírozás), aztán véknyan bekenem magam a barnítókrémmel. Minden héten dörzsizek és kenek és nem vagyok foltos. A biztonság kedvéért vettem most a Dove csillámos barnítós testápolóját, hogy hét közben egyszer azzal is kenjem magam egyszer a barnítózásig. A kezedre vigyázz mikor lekened magad, mert besárgul. Mosd meg alaposan, ha kész vagy, és a kézfejed dörzsöld picit a testedhez, hogy pici krém menjem oda is. Tényleg ne kend vastagon a barnítókrémet, mert akkor sárga leszel.
2008. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát én ha vastagon ha vékonyan kentem magam sárga lettem nem barna! a szoli ilyen téren jobb és akkor öregit és akkor káros nagyon ha tulzásba viszik amugy heti egyszer nem okoz nagyon nagy kárt és legalább szép barna leszel mindenhol foltok és sárga szin nélkül!
2008. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
a második válaszolóval egyetértek,igaza van,heti 1x radir,és nagyon jók a barnitókrémek,én LOREAL innovation -t használok világos bőrre mert az nem olyan drasztikusan barnit,amugy 4-5 alkalom és ugyanolyan barna leszel mint az erősebb barnitohatásutól
2008. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!