Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon érzékeny börre tudtok...

Nagyon érzékeny börre tudtok izzadásgátlót? Minden dezedortól rossz és fáj is, egy reklámozot deot használtam azóta semmilyen dezedort nem birok. Vajon miért?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem bírja a bőröd, de talán próbáld ki az ALOE Ever-shield dezodort a Forever cégtől. Nincs benne alumínium, és az Aloevera nagyon jó.
2008. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a (nem tudom jól írom-e) Vishit ajánlották, hogy az nagyon jó, és állítólag valóban nem izzad tőle az ember. Én nem próbáltam ki végül, mert nagyon drága.
2008. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vichy a neve, az előttem szólónak írom, de igen, az nagyon jó tényleg, de csak amiben nincs alkohol. am nekem orotválás utén szokott fájni, ha befújom v bekenem, de van az az új nivea iylen borotbválkozás utáéni, attól egyáétalán nem.
2008. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2008. júl. 7. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!