Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/nők! Mennyire jön be...

Lányok/nők! Mennyire jön be nektek az ha egy 17 éves fiú/férfi mellkasa, hasa, lába, karja szőrös és abszolút nem borotválja? Odalenn pedig szőrös és ollóval rövidíti ha túl hosszú már? Hátamon szerencsére nem nő szőr. A hónaljamat pedig borotválom.

Figyelt kérdés
remélem van még olyan lány aki nem a divatmajmokat kedveli akiknek a nagy többsége úgy néz ki mint a melegek... a férfiak külsőleg azért férfiak mert szőrösek... válaszaitokat köszönöm!!! ;)
2013. jún. 9. 00:05
 1/8 anonim válasza:
14%
Inkább a divatmajmok, mint az igaziak. Legyél civilizált, te ősember.
2013. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát ne, tudom, én úgy vagyok vele, hogy a férfi szőrös. Persze csak egészséges mértékben. :D
2013. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

mellkas és has semmiképpen ne legyen, és odalent se kéne, mert szerintem olyan lányt nem találsz akinek ez bejön:D

a kar és a láb az szerintem lehet:D

2013. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt leszámítva, hogy 23 évesen nem a 17 éves srácok társaságát keresem :D, nekem szimpatikus vagy ezek alapján. Én szeretem, ha egy fiú/férfi férfias, és nem csupasz csiga. Nekem az férfiatlan. A barátom is szőrös típus, és max. a hátáról meg a válláról szedi le a szőrt, vagy ha vhol nagyon hosszú, akkor belevág.
2013. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi legyen szőrös, ne az a csupasz valami ...brr. Mondjuk van egy osztálytársam aki már túl szőrös, de hát nincs mit tennie, ez van. Röhejesen nézne ki ha borotvált lábakkal jelenne meg, szerintem. Nem jönnék össze vele, de ez nem azért van mert szőrös hanem mert nem jön be a gyerek.
2013. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1. hallod neked az fajin érzés amikor egy srác kb 3 napja borotválta le odalenn és növésben van a szőre mikor éppen keféltek???!!! -.-" sztem nem túl jó amikor szanaszéjjel szúrkálja a bőrödet ;) de te tudod x'D többiek pedig köszi csak kíváncsi voltam egy arányra!!! :) ^^
2013. jún. 9. 19:08
 7/8 anonim válasza:
Kar és láb persze,legyen az..de a többi nekem nem jön be :)
2013. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:

"ollóval rövidíti ha túl hosszú" :D

Aztán légy óvatos. Egyetlen rossz nyisszantás és annyi :D

2013. júl. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!