Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VÉgleges (villanó fényes )...

VÉgleges (villanó fényes ) szőrtelenítésről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gondolkozok rajta, hogy jó lenne. De felmerültek bennem kérdések.

Konkrétan, hogy zajlik egy ilyen? mmint akár az intim helyeket is "felmérik"? Illetve tényleg végleges? Nektek megérte? Szép lett utána a bőr?

Mennyibe került?



2013. jún. 11. 12:22
 1/2 Edit_vagyok válasza:

Szia! Nekem megérte. Én E-light szőrtelenítést csináltam. Most a lábammal járok kezelésre, a hónaljamnál és az intim résznél már voltam 5 alkalommal és látható az eredménye. A lényeg, hogy 2-3 napos, borotvált szőrzettel kell elmenni, mert a növekedési fázis akkor megfelelő. Amikor ilyen kezelésre jársz, akkor csak borotválni lehet. Gyantázni és epilálni TILOS!


Az ára húzós, de megéri. Fontos a jó gép.

2013. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

olyan,hogy végleges szőrtelenítés nem létezik. csak tartós. kb. 10 évig tart.

én villanófényes szőrtelenítésről tudok neked véleményt mondani, hónaljat szőrtelenítem. egy alkalom 7 ezer Ft, 5* voltam eddig és már elég kevés maradt.

2013. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!