Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arckezelés, Ilcsi termékkel....

FöldreSzálltAngyal kérdése:

Arckezelés, Ilcsi termékkel. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sok helyről hallottam h az Ilcsi szar..és eddig nekem nem azzal csinálták(...)lényeg h az új kozmetikus Ilcsit használ.Mik a vélemények róla?

2013. jún. 11. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon-nagyon sok véleményt találsz a krémmánia oldalán, nagyon hasznos kis oldal
2013. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az Ilcsi szar lenne, nem gyártanák, nem lennének jelen rengeteg országban, nem lennének többszörös Superbrands díjasok. De nem igazán értem, mitől lenne szar...
2013. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nagyon le van egyszerűsítve.


Ezek szerint semmit nem gyártanak, ami sz*r? Akkor miért van tele a világ sz*r és gagyi termékekkel?


Díjakat nyerni meg nem minden esetben a minőséggel szoktak...

Millió díjazott terméjk van, ami rengeteg embernél vált ki allergiás reakciót, mert pl. tele van kőolajszármazékokkal. És ez csak a kozmetikai ipar.


Nincs olyan, h díjazott termékkel nem lehet baj. Mert nem minden termék jó mindenkinek.


Az Ilcsi is ilyen, van akinek bevált, és van akinek nem.


Egyébként mióta Ilcsi néni meghalt, és felvitték egyből az árakat, sokan inkább lemondtak róla. :(

2013. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer váltott ki allergiás reakciót azóta nem használom.
2013. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem az Ilcsi termékeket. De sajnos nincs összehasonlítási alapom más kozmetikusok által forgalmazott termékkel pld. Gigi vagy Babor. Viszont az tény, hogy a drogériákban kapható ilyen-olyan kencéknél klasszisokkal jobb, főleg annak akinek problémás a bőre. A termékein látszik, érződik, hogy tényleg természetes alapanyagokat használnak nincs telenyomva minden mással.
2013. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, de nincs igazi, komoly hatóanyag tartalmuk. Ezért bőrproblémák esetén nem érnek kb semmit, viszont nem is ártanak. Érzékeny bőrre nem ajánlom, sokan allergiásak rá.
2013. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!