Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan, hova, es mennyit...

Hogyan, hova, es mennyit vigyek fel a barnitobol?

Figyelt kérdés
Sokan mondtak,h foltokat hagy,illetve minek a hatasara kezd hatni,es milyen gyorsan?

#Nap #krém #napbarnito
2013. jún. 15. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem sehova, semennyit.
2013. jún. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ilyen hülyeségeket kérlek mert borzasztó viccesen fogsz kinézni. Főleg ne használd ha nem értesz hozzá.
2013. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább válaszd a természetes barnaságot,azaz mozdulj ki a szabadba!
2013. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, egy értelmes választ sem kaptál. Nem is értem, hogy minek írnak kommenteket azok, akik nem tudnak a kérdésre válaszolni. Én speciel nem tehetem meg azt, hogy napozzak, mert a bőröm allergiás a napra és bőrgyógyász tanácsára az anyajegyeimet is kímélnem kell, úgyhogy nekem az egyetlen megoldás a barnaságra az az önbarnító.

Sundance önbarnító tejet használok, DM-ben 1399 Ft. Előtte lezuhanyzom és leradírozom az egész testem olívaolaj+tengeri só keverékével. 3-4 hetente szoktam ezt megismételni. Ez után alaposan megtörölközöm, hogy sehol se maradjon vizes a bőröm, mert attól előfordulhat, hogy foltos leszel. Ezért győződj meg arról, hogy tényleg száraz bőrre vidd fel. Én mindig borsónyi mennyiségenként adagolom. Így haladok szépen sorba: lábfej és alsó lábszár, comb, fenék + intim rész, has+mell, nyak + arc, kar, végül pedig a hát. Körkörösen masszírozd bele jó alaposan a bőrödbe. Felkenés után alaposan moss szappannal kezet, hogy ne legyen sárga a körmeid és az ujjközeid mellett. Nekem ez a 2. barnítóm, amit kipróbáltam, de ezt már sokszor újravásároltam. A Garniernek nem tetszett az illata és sárga is lettem tőle. Ettől viszont barna leszek és már fél nap után látszik az eredmény. Első használatkor 3 napon át használtam este, a 3. alkalomra már annyira barna lettem, hogy nem volt következő nap szükségem bekenni magam. 3 naponta szoktam használni, hogy felfrissítsem a színem vele. Én ettől a barnítótól soha nem lettem foltos, pedig már 1 éve használom és pár dobozzal már elhasználtam belőle.

2013. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!