Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit kell napoznom h...

Mennyit kell napoznom h megfeleljen 15 perc turbobronzinak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
órákat..˙.:) de ez attól is függ h könnyen barnulsz-e. Mindenkinek más a bőre. Attól is függ még h ha magas faktorszámúval napozol,akkor szinte semmit nem fogsz barnulni...tapasztalat. Ha alacsonnyal,akkor hamarabb barna leszel. Viszont nem érdemes naponta 1 óránál többet napozni,mert a bőr már ez idő alatt megkapja azt a dózist ami kell neki.jobban már nem barnulsz,hiába aszalódsz a napon órákig.
2008. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem barulsz.ha probäld ki,hogy kimész 1 orät a strandra,majd mäsnap 1 napot.kivöncsi vagyok valoban ugyaanannyit barnulsz e.tehàt ellentmondok az elözönek,mert nagy butasàgot irt az utolso mondatäban..:D:D,vagy viccnek szäntad?sztem igen..:):)tehàt az valoban attol függ hogy mennyire könnyen barnulsz,ezt igy nem lehet megmondnai,de én sztem 2-3 nap alatt eléred ha intenziven napozol,de azert vigyäzz a nappal.....:)
2008. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2.válaszoló,nem irtam butaságot,egy újságban olvastam ezt tegnap.Mellesleg magamon megfigyeltem h alapvetően könnyen barnulok de mikor voltam tavaly Görögo-ban,egész idő alatt 30-as faktorral kentem megam,annyira féltem a leégéstől és hát mondanom sem kell hogy hazafelé a buszon mindenki tök csokibarna volt,én pedig hullafehér,max egy halovány szin volt csak...máskor megcsináltam ezt Spanyolban,akkor alacsonnyal kentem magam és nem égtem le,viszont tök szép szinem lett! erről ennyit. azt meg hogy elég naponta 1 óra,nem magamtól találtam ki ld.feljebb...ezek szerint az ujság irt hülyeséget...:( viszont a bőrvédelem szempontjából nem egészséges ha egész nap a napon vagy...
2008. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kettőnek semmi köze egymáshoz! a turbószolinak sosem lesz napozott szine, a napozott szinnek meg sosem lesz szolárium szine. Barna , barn a, de nem egyforma. Ha turbószolizni akarsz akkor szolizzál mert olyan szint csak ott érhetsz el. A napozás egészségesebb de egészen más szint ad. Véleményem szerint szebbet mint a szolis szin, mert azon messziről látszik hogy szoli.
2008. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!