Ronda a hajam? 14/l

Figyelt kérdés

[link]


Elnézést hogy kitakartam az arcomat, és elnézést hogy a háttérben ott van egy másik ember én is csak most vettem észre.



#haj #ronda haj #szarláda #győzike egy őzike
2013. jún. 17. 17:08
 1/10 AlinaHella ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, szép, csillogó, egészséges. mondjuk egy kicsit lehetne dúsabb a tetején, de így is irigyelni való.
2013. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
örülök, pedig se nem mosom samponnal, se nem fésülöm. Akkor örülök :)
2013. jún. 17. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép a hajad. Szép dús, látszik hogy nincs agyonfestve meg töredezve, száradva. Szerintem ez teljesen renden van.

Sok lánynak áll jól az ilyen haj, és sokan csak irigységből mondják azt hogy ronda vagy valami.

2013. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert az egyik osztálytársam azt mondta hogy milyen jó amikor ki van vasalva, de utálom amikor ki van vasalva, mert az egyik oldalán több hajam van mint a másikon és egyenes hajjal nagyon látszik, amugy ilyen kivasalva: [link]
2013. jún. 17. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Vasalva jobb:)
2013. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vasalva nagyon szálkás, szerintem az csúnya. hullámosan viszont szép.
2013. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem is. érzésre is sokkal jobb amikor természetes.
2013. jún. 17. 18:24
 8/10 AlinaHella ***** válasza:
természetesen van benne élet, nem is kevés. : ) vasalva viszont ránézek, és szomorú a hajad. : D bőven merj egy kicsit különcebb lenni a hullámos hajaddal, én mindig is olyanra vágytam.
2013. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
megfogadom :) Köszönöm!
2013. jún. 17. 21:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik vasalva, de ne vasald... Enyém is a vasalás miatt ment tönkre. Januárban levágattam rövidre, elég kusza, meg összevissza áll, de akkor sem fogom kivasalni mostmár. Fontosabb, hogy egészséges legyen. Akinek meg nem tetszik, ne nézzen rá :)
2013. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!