Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoli segíthet, hogy halvány...

A szoli segíthet, hogy halványodjanak a "csíkjaim"?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon hamar le tudok barnulni, és meg is marad. De vannak a combomon ilyen "fehéres csíkok", amik akkor jöttek ki, mikor fogytam pár kilót. Ha elmegyek szoliba, lehet hogy halványodnak ezek a csíkok? Mert a természetes nap nem használ. Barnultam, de azt nem halványította kicsit sem. Köszi!
2008. jún. 21. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a Nap nem halványitotta,akkor sztem a szoli se fogja,de próbáld +!
2008. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hát én a leírásodból a striákra gondolok amik fogyáskor, hízáskor jeletkeznek. Ezek sajnos nem fognak elmúlni. Halványítani lehet őket különböző kezelésekkel.
2008. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azoknak nem segít a szoli, sőt, én a helyedben teljesen kihagynám. Még feltűnőbb lesz, mivel ott meg van repedve a bőröd és a csíkokban nincsenek pigmentek. A napozással és a szolival csak annyit érsz el, hogy a bőröd barna lesz, a csíkok meg maradnak ugyanolyan fehérek. Tehát nem csak az veszi majd észre, aki két méterre van tőled, hanem az is kiszúrja, aki aki tíz méterre ül...

Sajnos ezzel sok mindent nem lehet tenni. Különböző krémek és kozmetikai kezelések rendszeres és folyamatos használatával halványodhatnak, de nem számíts lényeges különbségre. Ha jól tudom, akkor plasztikáztatni lehet, de annyit szerintem nem ér.

Inkább fogadd el, nem te vagy az egyetlen. Rengeteg 16-18 éves egyébként csinos tinit látok nyári időszakban, akik deréktájon, vagy úszógumi környékén csíkosak.

Nekem is vannak, kb 13 éves korom óta, ugyanis én egy nyár alatt nőttem több, mint 30 (!!!) centit és akkor megrepedt a bőröm a felkaromon és a hasamon. 23 évesen még nyáron sem hordtam emiatt rövid ujjút, mert utáltam, hogy minden ötödik ember megkérdezi, hogy mi történt a bőrömmel. Most már túltettem magam rajta, nagy nehezen elfogadtam, ugyanis rájöttem, hogy az emberek ilyenek: ha nem azt kérdezik, hogy mik azok a csíkok, akkor azt kérdezik, hogy miért van folt a csuklómon, vagy éppen találnak más dolgot, ami után kérdezgetni lehet.

2008. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos el kell keserítselek,mert nem múlik el,sőt még jobban látszik ha barna a bőröd,a férjemnek is így van.

2008. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a szoli nem fog, de egy jó masszőr csodákat tehet vele:)

1 barátnőm pl. masszőrhöz járt és jégkockával, meg váltóvizes zuhanyzással kezelte a striáit, szinte észre se venni neki.

2008. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hm. ezt a váltóvizes kezelést már én is hallottam!
2008. jún. 22. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!