Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok tökéletesen fedő...

Ajánlanátok tökéletesen fedő alapozót?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Maybelline Affinetone. [link]
2013. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is Maybelline Affinitone-t használok, és le nem cserélném semmi másra. Nagyon jól fed, de mégsem természetellenes. Ugyanilyen márkájú púderral (ami egy picit világosabb) és szinte tökéletesen fed, ahhoz képest, hogy nem a legdrágább cucc...
2013. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előttem említett alapozót ajánlották nekem is mindig, meg a Rimmel Lasting Finisht, hát nem tudom, sokaknak lehet hogy bevált, de nekem egy közepes fedésűnek tűnik csak mind a kettő. Tökéletesen fedő nem sok van, a Bourjois Flower Perfection közel áll hozzá. Annál jobbat még nem találtam, bár a drága márkák közt biztos akad annál is jobb.
2013. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húú.. elég megosztóak róla a vélemények :/ Így nem igazán merem megvenni, de azért köszönöm!
2013. jún. 18. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Catrice photo finish, rossmannban 2000 Ft, vagy az FM Group alapozói: advanced (tökéletesen fedő) alapozó, vagy second skin alapozó (bár ezek már a 4000-es kategóriába tartoznak)
2013. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!