Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín illene hozzám?

Milyen hajszín illene hozzám?

Figyelt kérdés
Eredetileg sötétbarna a hajam, barna a szemem, elég világos a bőröm. Most középbarna a hajam.
2008. jún. 22. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy kis vöröses árnyalatot is tehetnél bele, aztán megnézni mik a reakciók
2008. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eredetileg nekem is sötétbarna hajam van és barna szemem, a bőröm pedig világos, mint a tied. A feketén kívül nagyjából már mindent kipróbáltam és a tapasztalataim a következők: amikor kicsit barnább volt a bőröm, akkor nagyon jól állt a vörös, azon belül is az élénkebb középvörös feldobva jónéhány nagyon-nagyon vékony világos rézvörös tinccsel. Viszont amint beköszöntött a tél és ismét fehér volt a bőröm váltottam, mert nagyon sápadttá tett, a szolit meg nem szeretem. Már két éve bézsszőke vagyok, nem túl világos, de azért határozottan szőke, ezt is feldobom időnként néhány szintén nagyon vékony világosabb tinccsel. Azt azért hozzátenném, hogy ezek is addig néznek ki jól, amíg szépen gondozott a hajad, nem töredezett, hanem fényes, egészséges és gondosan formára vágott, egyébként igénytelen hatást kelt, mint az összes töredezett haj.

Amit nem vállalnék be soha: sötétvörös, sötétbarna, fekete, tehát olyan szín, ami túl nagy kontrasztban van a fehér bőrrel, illetve a jégszőke és szürkés-szőke haj, az csak akkor jó, ha szellemesdit akarsz játszani.

2008. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szőkésbarna az a hajszín ami elmegy.A túl világos szőke nem állna jól mert sötétbarna a szemed a fekete meg a sötétebb szinek meg már öregítenek és a sötét szinek a barnásabb bőrűeknél áll jól.A szőkésbarna szerintem jó.
2008. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!