Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Írtok nekem ötleteket? HELP ME!

Annabellaa kérdése:

Írtok nekem ötleteket? HELP ME!

Figyelt kérdés
Pattanások jelentek meg az arcomon,ha találtam gennyeset kinyomtam de besebesedett..Nyáron barnás foltok télen meg lilás színű foltok jelentkeznek!Segítsetek hogy tüntessem el????A napozás hatásos lenne??Írjatok minél többen!Nagyon köszönöm előre is!!!:(
2013. jún. 24. 19:42
 1/4 anonim válasza:

nem tudom hány éves vagy...

de a szoli leszárítja a pattanásokat és használj arctisztítót.

2013. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem ajánlották az Eucerin Dermo Purifyer fedő stift-et és az szépen leszárítja...a barnás foltok a túl sok napozástól jönnek elő. Egyik ismerősöm túl sokat volt a tűző napon és neki is megjelentek a karján a foltok :(
2013. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én elmentem háziorvoshoz és kértem hogy írjon fel dalacin-T-t..minden nap bekentem és jobb lett..és ha a hegek miatt van a folt,akkor dm-ben lehet rá kapni krémet kérdezz eladót mert azt már nem tudom mi a neve.
2013. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!!!:)
2013. jún. 25. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!