Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ a szolárium vagy a...

Használ a szolárium vagy a napozás a striák ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem is akadnak bőven a combomon, a csípőmön és a mellemen is. Eléggé zavarnak és esztétikailag sem túl kellemes látvány. Valahol olvastam, hogy a barnulástól valamennyire halványulnak. Olajat is használok rá, de az még nem igazán hozott változást. Szerintetek segíthet a szoli?
2008. jún. 22. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Halványulni csak annyiban fog, hogy sötétebb lesz a bőröd, így talán kisebb lesz a kontraszt. De ahogy kifakul a bőröd, ugyanúgy látszódni fog.
2008. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Épp ellenkezőleg!

A stiák bőrrepedések, ott nincs pigment a bőrödben, tehát nem tud barnulni egy szemet sem, sőt, ugyanolyan fehér marad. Viszont körülötte a bőröd barnább lesz a napozástól, szolitól. Gondolj csak bele: még nagyobb lesz a kontraszt, még jobban látszani fog!

Ha azt akarod, hogy ne legyen messziről feltűnő, akkor ne napozz rá.

2008. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Napozáskor a stria nem marad fehér! Az is színeződik.
2008. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Akkor neked másfajta striáid vannak. Vagy kevésbé mélyek. Nekem nem barnulnak semmit egyáltalán.
2008. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
65%
Sajnos nekem is vannak striáim a hasamon a terhesség miatt lettek. Ha fehér vagyok akkor pirosak vagy lilásak, ha pedig kicsit barnulok akkor fátyolos színűek lesznek. Sajnos nekem nagyon mélyek és csúnyák is, de ez már nem eltüntethető. Egyszer egyik ismerősöm azt mondta ő belehízott és ha még látszik is legalább nem lóg a hasán. Persze ez egy igényesebb nőnek nem vigasz.
2008. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Végülis, ha nem mennék el holnap szoliba, előbb-utóbb akkor is lebarnulnék (nyaraláson), szóval próba=szerencse... :)
2008. jún. 24. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem volt,hogy le is égett :D

szóval tuti hogy fogja a nap :)

2011. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!