Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jövőhéten megyünk a strandra...

Jövőhéten megyünk a strandra a barátnőimmel, viszont az a gond, hogy én mindig használok alapozót, hogy ne látszódjanak a pattanásaim, ugyanis van egy pár, a vízben pedig sajnos ez lejön, így nincs valami vízálló alapozó?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
de van:) vagy ne rakd bele a fejed a vízbe:D
2013. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

van persze, de drága is

[link]

nézz körül itt, meg boltban is

2013. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
MAC face&body, ez nagyon jó! :)
2013. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A strandon kit érdekelnek a pattanásaid? :D Ugyan már! :)
2013. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy jó ötlet lenne órákat a napon tölteni alapozós fejjel.. De te tudod. Mennyire durva a helyzet?
2013. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem töltenénk órákat kint a napon, javarészt a vízben lennénk, csúszdáznánk stb, a fedett helyeken lennénk többet. Nem annyira borzalmas az arcom, de nem is olyan szép a helyzet, szóval vagy valami jó alapozót nézek, vagy nem megyek..
2013. júl. 3. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:

nem túl egészséges alapozóval strandolni, amúgyis leázik rólad, el se hiszed hogy embereknek mennyi bőr hibája vagy pattanása van, strandon mégse takarja el, senkit se érdekel, nekem is van bőrhibám a lábamon de nem érdekel engem se mert sok mindenkinek van


arcodat így is úgyis érné a víz főleg ha csúszdáztok . ne törődj vele.

2013. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
-.-"
2013. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!