Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyors hajnövesztési, és...

Gyors hajnövesztési, és hajerősítési tippek, drága vitaminok, és cuccok nélkül? A ricinusolaj mennyire használ?

Figyelt kérdés
a nyáron meg szeretném növeszteni a hajam, de nem is tudom hogyan kezdjem..

2013. júl. 4. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

1. Menj fodrászhoz, vágasd le a töredezett végeket

2. vehetsz ricit (ha száraz a hajad), vagy bánfi hajszeszt (jobb ha zsíros a hajad)

3. Valami tuti sampon, hajtípusnak megfelelően

4. Hajpakolás: ajánlom a Kallos Serical Latte-t (1000 ml kb 900ft), vagy az Elseve hajpakolások is jók (300 ml kb 1500ft) -> ezeket heti 1x használhatod

5. Ha kell hajvégápoló, hővédő spray, ezekkel megvéded a hajad, UV védőset válassz

6. A drága vitamminnak van alternatívája: [link] 2 hónapra kb 1000 ft, és jobb mint a drágább társai


remélem tudtam segíteni :)

2013. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Ricinust keverheted kókuszolajjal, illetőleg utóbbit hajvégápolónak is használhatod simán a száraz hajon. Épp hogy egy körömhegynyit kell eloszlatni. Én épp az előbb raktam rá és annyira puha, meg jó illatos is, nem győzöm simogatni meg szagolgatni :D

Tekintettel arra, hogy nyár van, ezért minél több gyümölcs és zöldség, mindennap tojás vagy valamilyen tejtermék.

Nagyon jó gyógynövényes samponok kaphatóak és nem is drágák. A Farmasi sampon pl 1000 forint, de egy 700 millis kiszerelés (a hagyományos samponok 200-250 millisek) és csupa olyan gyógynövény van benne, ami erősíti a hajat. Vagy jó lehet még a Bánfi sampon, de ezzel vigyázz, mert szárítja a hajat. Tavaly hajhullásra Gerovitalt használtam, Rossmannban kapható, ez is nagyon jó és nagyon ápolja a hajat, egyáltalán nem szárítja. Készíthetsz hajöblítőt csalánteából pl.

2013. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

eloszor is ahogy az elso kommentelo irta.. vagasd le a toredezett hajvegeidet..

figyeld meg hogy milyen tipusu a hajad. es valts valami termeszetesebb samponra.. valami olyanra amit nem tomtek tele szilikonnal.. mert oke hogy attol fenyesebb es puhabb lesz a hajad.. a mosas utan. de par nap mulva ki lesz szaradva a vege.. a tove meg gyorsabban is zsirosodhat. illetve nem jutnak oxigenhez a hajhagymaid.. mert "beburkolja# oket egy szilikon reteg. en az alverde samponokat nagyon tudom neked ajanlani. a ricinus olajos hajpakolas is csodalatos.. nekem alapbol nagyon gyorsan zsirosodo hajam sajnos,tehat nem tudom megmondani azt hogy a ricinustol gyorsabban zsirosodik e. en ezt a pakolast ugy hasznalom hogy 2 evokanal olivaolaj es 2 evokanal ricinusolaj. de ezeket az aranyokat ugy varialhatod ahogy szeretned. nekem az igy pont eleg a hajtoveimre is a teljes hajhosszamra.(a hajam mar majdnem derekig ero es vekonyszalu)

en olyan 2-3 oraig szoktam fent hagyni a pakolast.

a hajmosasnal kifelejtettem a balzsamot. szerintem ebbol is erdemes szilikonmenteset vasarolni mert ha kifogsz egy jot akkor attol is konnyen kifesulhetove valik a hajad.. karos anyagok segitsege nelkul is.

en hajvegapolot is hasznalok (itt sajnos megszegem a sort mert ebbe van szilikon...)

a hajvasalast meg a hajgondoritest probald meg kerulni. es most lehet h furcsanak fog tunni.. de ha neha elofordul h besutof vagy eppen kivasalod a hajad.. NE hasznalj hovedosprayt.. mert az is tele van szilikonnal.. amit utana a hajformazok "segitsegevel" beleegetsz a hajadba.

figyelj oda hogy sokat igyal.. egyel sok zoltseget gyumolcsot.. es szedjel vasat es A vitamint mert talan ezek azok a fontos hajnoveszteshez szukseges anyagok amibol kevesebbet viszunk be a szervezetunkbe a taplalkozasunk altal.. a vas egyebkent azert szuper mert a hajhagymaknak az oxigen eatasat segiti. ezaltal erosebb es szebb lesz a hajunk.. es meg a novekedest is serkenti.

meg egy tuti tipp.. a fejbormasszas.! akar hajmosas kozben. vagy ha van fejbormaszirozod.. vagy latsz valahol akkor erdemes beszerezni mert egyaltalan nem veszes az ara es sokat tud segiteni a masszasban. remelem tudtam segiteni. sikeres hajnovesztest kivanok:)

2014. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!