Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyfolytában bezsírosodik a...

Egyfolytában bezsírosodik a hajam. Milyen sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Utoljára szerdán mostam meg a hajam és most péntek van, már most zsíros. Csak a fejbőröm zsírosodik egyébként. Nagyon száraz és töredezett a hajvégek, ezért sem tudok normális sampont használni. Légyszí írjatook!!

2013. júl. 5. 10:54
 1/5 randomgirlLOL ***** válasza:
A Head&Shoulders jó lehet, de én inkább azt ajánlom, hogy keverj össze szódabikarbónát annyi vízzel, hogy egy krémes pépet kapj, ezt használd samponként, vagy pedig főzz le némi csalánt, és ezzel öblítsd le a hajad, ügyelve, hogy azért a hajtövekre is jusson. :)
2013. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 randomgirlLOL ***** válasza:
A töredezett végeket érdemes levágni, és hogy később ne legyen száraz, használhatsz pakolásokat, boltit, vagy otthon olívaolajból, kókuszolajból és mézből is csinálhatsz hajpakolást. :)
2013. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Sebo Urto Rougj sampon egy csoda, mert már én is ezer meg ezer fajtát kipróbáltam, de ez az egy vált csak be! Igaz, nem olcsó, de tényleg hat. :) A hajvégeket szerintem is vágasd le, utána pedig ápold minden hajmosásnál. Erre nekem a legjobb a Panthenol spray (gyógyszertárban kapható 1500 Ft), mert könnyen fésülhető, puha, jó tartású, dús hajzatom lesz tőle. A DM-nek is van egy jó balzsamja, Balea Fügés és gyöngykivonatos hajbalzsam a neve. A hatása, illata isteni jó! :) Véleményeket it tudsz nézni: [link]
2013. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
garnier ultra doux citrus és kaolin nekem bevált
2013. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hasznos válaszokat! Hát amit az utolsó kommentelő írt meglepődtem. Nekem az a sampon kiszárítja a hajamat meg régebben vasaltam is ezért annyira nem puha és még jobban szálkásítja a hajamat...vagy mit csinál vele:))

Amúgy mindenkinek köszönöm, hogy ír nekem. Kifogom próbálni:) A pakolástól félek, hogy zsíros lesz tőle a hajam. De kipróbálom:)))))

2013. júl. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!