Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyi haj hullik ki...

Nektek mennyi haj hullik ki egy hajmosás alatt?

Figyelt kérdés

Leginkább váll alatti hajhosszra gondolok...nekem még soha nem volt ilyen hosszú és mostanában eléggé zavar hogy ilyen sok kihullik. Hajmosás közbeni hajszálakat nem számoltam meg de utána fésülködésnél 25 szálat számoltam, ránézésre hajmosásnál ennek a kétszerese volt :(

Érdekelne, hogy ránézésre nektek mennyi.


2013. júl. 5. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nekem is ennyi, mellemig ér és kb pár tincs kihullik hajmosásánál és utána a fésülésnél...én se szeretem :S
2013. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régen nekem is kihullott nagyon sok, 30-40 szál is, vagy több, de hajmosásnál ez normális. Mióta hajszeszeket használok azóta viszont csak 4-5 szál hullik ki. A hajszesz megerősíti a hajhagymákat, nagyon jó. (Herba Vita)
2013. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!