Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti szeretitek ha egy...

Lányok! Ti szeretitek ha egy fiú nagyon igényes?

Figyelt kérdés
mondjuk nagyon igényes vagyok a hajamra nagyon oda figyelek az arcomra nagyon szeretek öltözködni egyszóval mindenből tökéletes vagyok ez lányok titeket nem zavar??:):)
2013. júl. 6. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, a barátom is ilyen és én is. Több tükör is van a lakásban úgyhogy nem szoktunk harcolni:-)
2013. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye kérdés... Még jó! Egy zsírosdeszka "mindent felkaptam magamra reggel" küllemű ember ami zavaró. Írd le 50-szer h NEM ZAVARÓ.
2013. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
figyi én olyan avgyok még nem indulok el valahova tökéletesen akkor nem is megyek inkább minden legyen precíz meg hát kipróbálok mindent egyszer vagyok fiatal:))
2013. júl. 6. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod az igényesség nem csak a hajra korlátozódik, hanem a belsőre is. A helyesírásodból(?) következtetve, messze vagy a tökélytől.
2013. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát utolsó kommentelő nem kell sértegetni :( tudom hogy a belső is nagyon számít de én egy lányt sose tudnék megbántani :)
2013. júl. 6. 22:00
 6/9 Egy ork ***** válasza:
4. Az irónia beköszön. :)
2013. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, de azért ne ebből álljon az egész élete, hogy a tükör előtt illegeti magát...
2013. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak ha nem ezt várod el a lányoktól is...tökéletes ember nincs.
2013. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze nem várom el dehogyis:)
2013. júl. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!