Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is küzd nagyon erős, sűrű...

Más is küzd nagyon erős, sűrű fekete szőrrel? Hogyan szabadultok meg tőle lányok?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos a fenekemen is van szőr.Ha borotválom már egy fél nap után borostás.Egyedül nem tudom legyantázni,mert sok hely van amit nem érek úgy el,hogy le tudjam rántani a csíkot.Epilálok,de 2 hét után újra kell és ráadásul,hiába dörzsölöm minden fürdésnél így is csúnyán benőnek a szőrszálak.Az intim részeimet is szívesen csupaszítanám(így csak fazonírozva van),de azt egyedül végképp nem vagyok képes.

Kozmetikusra nincs sajnos mindig pénzem,mert ha teljes gyantát kérek az is 3 hetente több lenne mint 10 ezer.

Más is küzd ennyire erős szőrrel?Ti hogyan oldjátok meg?Ráadásul ugye itt a nyár :(



2013. júl. 9. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is erős a szőröm. de a lábamon, hónaljamon 3 éve epilálom , és már szinte alig nő ki pár szőrszál. A karomat most kezdtem el, de ott még azért rendesen visszanő. Én is nagyon szőrös vagyok mindenhol, de mivel a többi helyen is minimum 1 éve szőrtelenítek, gyengült.

Borotválni ne borotváld, mert egy idő után borostás lesz.


Szóval én is rengeteget kínlódtam vele, de már kezd gyengülni. Azért még egy ilyen végleges szőrtelenítő gépen gondolkodom, csak hát 100 ezernél kezdődik, szóval, inkább szenvedek , még az epilátorral, vagy most találtam egy nagyon jó cukorgyanta receptet (ha kéred belinkelem, szívesen) amit ki fogok próbálni.

És nem tudsz valakit megkérni a rokonságodban, hogy segítsen legyantázni?

Nekem a szőrszálak nem szoktak benőni mert előtte mindig jó alaposan radírozok.(szintén házi készítésű)

Hogy hogy oldom meg? Emiatt nem izgulok, mivel strandra nem járok szóval...(nem szeretek) :D



Remélem segítettem! :)

2013. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cukor gyanta:

[link]


Elsőre nekem nem sikerült, de másodikra már jó volt.

2013. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok és erős szőrzetem van, főleg intim részen. A borotva meg a gyanta közös használata vált be a lábamon, aztán bőrradír meg testápoló. Hónaljnál csak borotva, bikinivonalnál is csak borotva. A gyantázást ott nem birom ki, ráadásul annyira sok van, hogy eddig a borotválás vált be. Ilyenkor nyáron ha kell 2 naponta borotválom meg kenegetem, de pl. télen nem foglalkozom vele, úgyse látja senki. Beljebb még nem szedtem le. 16/L
2013. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én borotválkozok,mivel nekem szinte mindenhol van szőr,nagyon erős,fekete és gyorsan visszanő.Ha gyantáztatom 1 hét és már nőnek is vissza és a bőröm is elég csúnya a tépkedéstől.
2013. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!