Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A borgyogyaszom felirta a...

A borgyogyaszom felirta a Roaccutan gyogyszert,6 honapos kura lesz, fiu vagyok, atlagos testsuly es 180cm felett par centivel. Mennyi ido mulva kezd el hatni, es a fenyerzekenysegen es borszaradason kivul mik johetnek ki egy fiunal?

Figyelt kérdés
Tudom, a tajekoztato leirja, de megis mik a gyakori tunetek? A szaradast testapoloval tudom kezelni?

2013. júl. 16. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
én is szedtem a roacuutan-t, de nekem kifejezetten megtiltotta a bőrgyógyászom, hogy nyáron szedjem, éppen a fényérzékenység miatt. egyébként pontosan azok a mellékhatásai, amiket leírtál. nálam semmivel nem volt több. a szád is nagyon ki fog száradni, így érdemes lesz azt is kenned valami szájzsírral. az arcodat pedig valami hidratáló krémmel. kb már 1 hónap után változásokat fogsz észrevenni. :)
2013. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!