Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálok rosszul, ha nem...

Mit csinálok rosszul, ha nem működik nálam a Veet gyantacsík?

Figyelt kérdés
Egy teületet 4-6 alkalommal kell letékednek mire normálisan kiszedi a szőrt de az se maradéktalan...csak én vagyok ezzel így? Ha igen akkor mitcsinálok rosszul?
2008. jún. 25. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

semmit, az egy rakás kaki.

vegyél inkább melegítös gyantát. azt felmelegíted forró vizben és spaklival felhuzod és letéped.

de ennél sokkal jobb az exepil (azt hiszem) kis gyanta gépe amibe gyanta patront thetsz és mint a kozmetikus egyszerüen tudod csinálni. ezt media-ban lehet kapni de nem rég láttam Tescoba is. lehetett patront meg lehúzó csíkot is kapni.

2008. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nálam is hasonló a helyzet, de még a melegítős gyantával is így jártam, ezért is szoktam rá a szőrtelenítő krémre, az jobb és mégcsak nem is fájdalmas. Viszont a Veet abból sem vált be.
2008. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam, nekem azt mondták, azért nem sikerül, mert magamnak nem tudom elég erősen.. nem tudom, te hogy csinálod.. sztem akkor már megéri egy kozmetikusnál, vagy megkérsz vkit...
2008. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!