Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feszes bőrre valami jó krém,...

Feszes bőrre valami jó krém, vagy pakolás? Az a gond h fogytamm pár kilót és megereszkedett a bőröm:S Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Ja és gondolom ettől, de tiszta az arcom najo nem e legszebb pár miteszer nekem is van , de most kijöttek a pattik , szerintetek elmulik(és mivel?) vagy menjek bőrorvoshoz?:S válaszaitokat előre is köszike
2009. okt. 20. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszek a feszesítő krémekben,de próbáld ki,bemész egy illatszer boltba és találhatsz 100félét!A legjobb módszer a plasztika,de ugye az elég drága meg heg is marad és ha nem olyan súlyos a helyzet akkor nem is kell!Hátha idővel felveszi a formát a bőröd is!A pattanás meg természetes dolog,bár nem tom hány éves vagy,mert ha tini akkor pláne,de még az 50 éves anyukámnak is kijön nagy ritkán egy!Bőrgyógyászhoz ilyennel akkor érdemes menni ha már "ragyás" az arcod,vagyis naon sok pattid van!Javaslom,h menj el kozmetikushoz és ő majd elmagyarázza mit lehet tenni,sztem nála való arctisztítást fog javasolni és h minden nap reggel és este mosd meg az arcod pattanástalanító arclemosó géllel!
2009. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!