Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon roncsolja a hajat?...

Nagyon roncsolja a hajat? Vagy a mai festékek már sokkal jobbak? Bele merjek kezdeni

Figyelt kérdés
barna a hajam és szőkére szeretném festeni...Otthoni festéssel, nem fodrásszal...(Amúgy 16 éves vagyok)
2008. jún. 26. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem azt mondom hogy sokkal jobbak, de valamennyivel igen, mint régen. Amúgy én 3éve festem a hajam és nekem semmi bajom tőle. De előtte próbáld ki a bőrtesztet!:)
2008. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ezt csak így? Érdekes, nekem is barna, de elmagyarázta egy ismerősöm, hogy ki kéne szivatni. Ami sokkal rosszabb bárminél..a hajnak.
2008. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is elkell végezned a bőrpróbát,azért hogy tudj róla,allergiás vagy -e rá,vagy mutatkozik-e allergiás reakció a bőrödön.Az adott anyagból egy morzsányit a fül mögé a nyakrészre,vagy pedig csúklóra kenj,és várj legalább 2 napot,és ha nem pirosodott ki,akkor elő is készítheted magad a második fázisra.Alap hajszíned van,ráadásul barna,és ha világosítani akarsz rajta,akkor mindenképp lekell szívatni a hajadat.Vannak már jobb minőségű szőkítőszerek is mint a por szerűek,csak valamivel drágábbak is.Az interneten utána tudsz nézni ezeknek is. Sok szerencsét a hajad épségéhez!
2008. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!