Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adott 3-om férfi parfüm:...

Adott 3-om férfi parfüm: Chanel Allure Homme, Chanel Allure Homme Sport vagy a Chanel Allure Homme Edition Blanche-ra szavaztok inkább?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 17:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én a Paco Rabanne Blac Xs-re szavaznék de innen az 1 :D 15/f
2013. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tudom melyik az az illat és finom is de most Chanel parfümökről van szó :)
2013. júl. 28. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Háromom? :D Amúgy a 2.
2013. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést! :)
2013. júl. 28. 18:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos illatot nem érzek monitoron kersztül,de szivesen szavaznék:)
2013. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na látod ott én sem érzek :( viszont ha próbáltad valamelyiket biztos tudnád melyik mellé tennéd le a voksod :)
2013. júl. 28. 19:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés. Mind a 3 illat elegáns, letisztult. Talán a sport kicsit hétköznapibb. Az sima Allure egy csodálatos illat, de én mindenképp öltönyhöz, magabiztosságot sugárzó pasihoz tudom elképzelni, aki csak a megfelelő alkalomkor használja ezt a csodát. (Nem hétköznapi, sétálós, bevásárlós,lötyögős illat) A Blanche egy kicsit citrusosabb, talán valamivel fiatalosabb az eredetinél. A Sport meg sport, tipikus nyári ilat, ami hétköznapi viselethez jobban passzol. Én személyszerint a sima Allure-t választanám. (fogom is :) Meg egy édes csodát, Roma Uomo vagy The one :P
2013. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod ez egy igazan hozzáértő korrekt hozzászólás volt!Egyébként én is a sima Allure felé hajlok leginkább de mivel ritkán kell öltönyben elegánsan megjelennem így marad az Allure Sport a Blanche-ot nem ismerem nem szaglásztam még.Azt hallottam a La Rive márkának van egy Allure Sport jellegű illata azt esetleg nem ismered?

2013. júl. 28. 23:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ajánlom, hogy próbáld ki a Blanche-t is, ha van rá alkalmad! csodás citrusos nyitánnyal kezd, aki nem szereti a citrusost, az is azt momdja rá, hogy ez írtó finom és lágy. Hasonló illat még a Hermes terre'd hermes. Képzeld magad egy erdőbe, ahol fakéreg illat van, és frissen facsart citrusok csörgedeznek a fa kérgén, és megcsapja az orrodat ez a tisztaság. ha szereted az Allure-ben azt a pikáns édeset, akkor D&G The One próbáld ki. Milánó, macskköves utak, minden léptedet követi a mokaszined zenéje. sorakoznak előtted a kávézők, ahol megcsapja az orrod a pörkölt kávé és a szivar illata. Velük szembe Velencei maszkokat árulnak, a lámpafény megtörik a csillogó maszkokon. Érzel valami édeset, ez bizony az olasz cukrászdák illata, ahol már messziről hallatszódik a dámák nevetése. Aogy jársz az emberek között, pillantásuk rád ered, nem csoda, hisz magabiztosságod sugárzik, nem félsz kimutatni érzéseid, vállalod, hogy van benned jó és rossz. Kicsit hosszúra sikeredett, de imádom a One-t :)
2013. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hmm...:) jó olvasni amiket írsz teljesen megjön a kedvem ezekhez a parfümökhöz,annyit árulj el nekem ezt tanultad valahol vagy olvastad esetleg? :)teljesen beleéltem magam a szituba :) van egyébként egy D&G The One parfümöm igaz utánzat csak,de elég erős már már túlontúl erőteljes illata van,az biztos nem hétköznapi bevásárlós fajta kompozíció...

Rengeteg jó illat van amiket szívesen megszereznék kb vagy 10 van mar gondolatban,remélem hamarosan sikerül majd őket begyűjtenem... :) a The One Gentleman változathoz mit szólsz?Az sikerült megillatoznom nekem az mondjuk jobban bejön az is elég különleges.Nem voltál hosszú szívesen olvasgatom legközelebb is ha lehet...tutira lesz meg kérdésem feléd!!! :)

2013. júl. 30. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!