Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bele merjek vágni abba hogy...

Bele merjek vágni abba hogy otthon levágjam a hajam?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Én nem ajánlom. Egyszer szerettem volna levágni magamnak, botrányos lett... És mások is elrontották a környezetemben, olyanok is, akiknek nagy a kézügyességük és másoknak már csináltak hajat...
2008. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy? Szerintem ha magadnak csinálod akkor inkább ne, úgy tudom a fodrászok sem maguknak vágják. Ha anyud megcsinálja az más. Ha fiú vagy és géppel végigmennél rajta, akkor talán, de én azt is inkább másra bíznám hogy tuti ne maradjon hátul hosszú hajszál. A páromnak mindig én csinálom géppel. Anyum kiskoromba vágta a hajam rendszeresen, nem fodrász. De magadnak ne.
2008. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell érezned hogy sikerülne-e rendesen.

Nekem anyum szokta vágni, vagy barátnők, de magamnak is vágtam már le, és sokkal jobb lett mint amikor fodrász csinálta.

2008. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig magamnak vágom, de ehhez hozzátartozik,hogy hosszú hajam van és csak a töredezett végektől szabadulok meg.
2008. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok, hosszú a hajam és gyökeres változtatást akarok a hajamma kapcsolatban.
2008. jún. 27. 20:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyökeresen meg akarod változtatni, akkor ne otthon próbálkozz. Én magamnak vágom, de nekem csak lépcsősre kell vágnom elöl, hátul meg egyenesre, azt nem nagy kunszt levágni.

Keress egy olcsón, de jól dolgozó fodrászt.

2008. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én tegnap változtattam gyökereset. tuti lett. de inkább bizd szakemberre, nem mindneki tudja jól megcsinálni.
2008. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

A hosszú hajadat le ne vágd!!!

Tudod mi pénzeket kifizetnek mostanában nők hajhosszabbításért?

És eleve egy lány hosszú hajjal egy nagyságrenddel szebb, mint röviddel...


Én simán levágom magamnak a hajam - de egy fodrász, ha 3 hónap múlva megnézi, még akkor is megmondja, hogy én vágtam.

2008. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kétszer vágtam le magamnak ilyen változást akarva, valóban nagy változás lett, annyira rossz lett. Ha elég hosszú a hajad a fodrász még fizet is érte :)
2008. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is anno beleestem abba hibába,hogy otthon levágtam a hosszú hajamat.Ugye nem lett egyforma,és mikor elmentem fodrászhoz,annyira utána kellett igazítani,hogy baromi rövid lett...3 évet vártam,hogy újra hosszú legyen.Azóta inkább fodrászra bizom az ilyet.
2008. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!