Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyenből ilyen hajszínt...

Ilyenből ilyen hajszínt hogyan? (képek)

Figyelt kérdés
Ilyenből: [link]
2013. aug. 3. 02:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ilyet: [link]
2013. aug. 3. 02:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Otthon sehogy. Elmész eggy fodrászhoz, megmutatod, megcsináltatod.
2013. aug. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát sokkal egyszerűbben mint feketéből, vörösből, vagy sötét barnából, de igen fordulj fodrászhoz, mert le kell szívatni és az nem tanácsos otthon, nehogy a kezedben maradjon pár tincsed.
2013. aug. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elmész fodrászhoz, elviszed a képet és megcsinálja. Egyszerű.
2013. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Oké, nem is akartam itthon kísérletezgetni, de a fodrászhoz nem nekem kell vinni a festéket? Még sosem voltam fodrásznál hajfestésen, ez lesz az első. :/
2013. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kell vigyed a festéket! Ez a lényeg, hogy a fodrász professzionális festékeket használ, nem boli Palettet!

Csak vidd a képet, ő tudni fogja mit csináljon.

2013. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És telefonon is vihetem a képet? :)
2013. aug. 3. 11:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első képen lévő haj sokkal szebb, ráadásul a 2. kevés archoz, bőrszínhez áll jól. Arról nem beszélve, hogy esélyes, hogy csúnyán besárgul. Nem lebeszélni akarlak egyébként. Fodrászhoz menj mindenképp, lehet, hogy nem tudja elsőre ilyenre szivatni és festeni, lehet kell majd hozzá 2-3-4 festés. Egy festés 10 ezer fölött van átlagosan, ha szőkítenek is akkor több.
2013. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem 4ezerért csinált világosbarnából ilyen szőkét és valami nagyon jó lett :)
2013. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A színben biztos vagyok, senki nem tud lebeszélni róla! Nem szeretem az eredeti hajszínem, fakó, és semmi különleges nincs benne, nem is áll jól. Sokszor nézem a tükörben, amikor rásüt a nap a hajamra, sokkal sugárzóbb az arcom, jobban állna a világosabb szín. :) Akkor megérdeklődöm majd a fodrásznál, már nagyon várom. :)
2013. aug. 3. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!